Duyurular

Tüm Gruplarımız Doldu!

15 Mayıs 2022’de ÖSYM tarafından düzenlenecek olan, A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve diğer sağlık personeli sınavları için kayıt dönemi, diğer sağlık personeli sınavı hariç, 5 Şubat 2022 itibariyle sona erdi. Diğer sağlık personeli sınavı için son kayıt tarihi 10 Şubat 2022.

İSG sınavlarına katılabilmek için T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu tarihten sonra eğitim alan adaylar bir sonraki sınava başvuru yapabilmekte. 15 Mayıs 2022 sınavı (A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği) için bu tarih 5 Şubat 2022’idi. 5 Şubat 2022 tarihine kadar kursa kaydını yaptırmış olan adaylar bu sınava başvuru yapabilecek. 6 Şubat’tan itibaren kayıt olan adaylar 11 Aralık 2022 sınavına katılabilecekler.
Bakanlığın ilgili duyurusunu İsg-Katip internet sitesinden bulabilirsiniz.

Esgo Eğitim Kurumları olarak, tüm eğitim gruplarımızın kontenjanlarını %100 doldurarak kayıt dönemini tamamlamış bulunmaktayız. Bizi tercih eden tüm kurum ve öğrencilerimize teşekkür ederiz…